KONST / Litografier / Färglitografi 9636451
nr 963 6451
Färglitografi
2 st, 1800-tal, Interiörer, motivet: 13x19
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 25 maj 2015
kl 20:37:49
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr